Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uzyskaj środki na rozpoczęcie działalności i doposażenie stanowiska pracy!

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Z uwagi na pozyskanie środków z rezerwy Funduszu Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich zachęca zainteresowanych otwarciem działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców planujących stworzyć miejsce pracy do składania stosownych wniosków. Jednocześnie informujemy o terminie posiedzenia komisji ds. opiniowania wniosków o przyznanie  ze środków Funduszu Pracy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz przyznania środków na podjęcie działalności gospodarczej, które odbędzie się 18 października. Wnioski  przyjmowane będą do 15 października, do godz. 12:00. Wnioski można składać w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Piekary Śląskie – stanowisko nr 8 /wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy/ i stanowisko nr 18 /podjęcie działalności gospodarczej. Szczegóły dotyczące procedury składania wniosków znaleźć można na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich pod adresem piekaryslaskie.praca.gov.pl The post Uzyskaj środki na rozpoczęcie działalności i doposażenie stanowiska pracy! appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=323564/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola