Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

ESKA SUMMER CITY W FANTASY PARK

Data dodania: 2013-08-06
 
10 sierpnia odbędzie się kolejna impreza z cyklu ESKA SUMMER CITY. W ten sobotni wieczór klubem zawładną dźwięki spod znaku muzyki Rnb, Pop, Soul, Dance oraz Radio-Hit's. Imprezę poprowadzi DJ MICK GRU. Na tej imprezie pojawi się także ekipa Summer City Radia Eska, która na pewno nie przyjdzie z pustymi rękami.

Dodatkowo 2 piwa Żywiec 0,5 w cenie 10 PLN

START: 21:00
WJAZD: PANOWIE 10 PLN / PANIE FREE

* Przypominamy, że w klubie obowiązuje selekcja wiekowa (21+) oraz stroju.
Kontakt
Fantasy Park Sp. z o.o.
Odział Bytom
ul. Plac Kościuszki 1
41-902 Bytom
tel. 32 396 29 70
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola