Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Życzenia z okazji Dnia św. Łukasza

Data publikacji: 2018-10-18, Data modyfikacji: 2018-10-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Obchodzony 18 października Dzień Św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia, jest doskonałą okazją do wyrażenia uznania dla pracy wszystkich lekarzy, pielęgniarek, kadry zarządzającej, pracowników administracji oraz innych osób pracujących na rzecz Służby Zdrowia. Wszystkim pracownikom Służby Zdrowia, a w szczególności Pracownikom oraz Dyrektorom  Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich pod wezwaniem św. Łukasza oraz Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich życzymy, aby gotowość do ratowania życia i niesienia pomocy innym była dla Was źródłem nieustającej satysfakcji z realizowanego powołania. W imieniu mieszkańców dziękujemy Wam przede wszystkim za ogromne serce, z jakim codziennie wypełniacie swoją misję, by chronić i ratować ludzkie życie. Doceniamy Wasze starania, poświęcenie i zaangażowanie. W tym szczególnym dniu życzymy, byście mieli dużo sił i determinacji do tej trudnej i pełnej poświęcenia pracy. Niech przyświecają Wam optymizm i nadzieja, a największą nagrodą niech będą wdzięczne uśmiechy i zdrowie pacjentów, którym pomogliście. Życzymy również zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.         dr inż. Piotr Buchwald               Sława Umińska-Duraj Przewodniczący Rady Miasta           Prezydent Miasta           Piekary Śląskie                           Piekary Śląskie   Dziś, 18 października o godz. 14:00 zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji Pracowników Służby Zdrowia, która odbędzie się w Kaplicy Szpitala Miejskiego pod wezwaniem św. Łukasza (ul. Szpitalna 11).   The post Życzenia z okazji Dnia św. Łukasza appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=325682/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola