Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy na szkolenie dla osób poszukujących pracy

Data publikacji: 2018-11-22, Data modyfikacji: 2018-11-23
A A AWydrukDrukuj  
 
30 listopada o godzinie 9:00, w Centrum Usług Społecznych przy ul. Kusocińskiego 4, odbędzie się szkolenie pn. „Co ułatwia, co utrudnia poszukiwanie pracy” . Podczas szkolenia zostaną omówione m.in. sposoby poszukiwania pracy, od czego rozpocząć poszukiwanie pracy, zasady konstruowania CV oraz listu motywacyjnego.  Po zakończonym szkoleniu jego zakończeniu będzie możliwość indywidualnej rozmowy z doradcą zawodowym. Spotkanie to skierowane jest do wszystkich osób, które chciałyby zgłębić swoją wiedzę w zakresie poszukiwania pracy. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Rejestrować można się mailowo: cus@mopr.piekary.pl lub telefonicznie: 509 518 791. Natomiast o godzinie 16:00, również w Centrum Usług Społecznych, odbędzie się uroczysta inauguracja stowarzyszenia Zintegrowana Grupa Ratowniczo – Poszukiwacza. Zintegrowana Grupa Ratowniczo – Poszukiwawcza to inicjatywa powstała, by połączyć osoby, które chcą nieść pomoc innym. Poprzez stowarzyszenie będą mogły rozwijać swoją wiedzę w zakresie ratownictwa medycznego, a następnie ją praktykować. Podczas otwarcia będzie można poznać zasady działania Grupy, odbędzie się pokaz Pierwszej Pomocy. Ponadto swoją prezentację przedstawi Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich.   The post Zapraszamy na szkolenie dla osób poszukujących pracy appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=329614/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola