Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy na kiermasz świąteczny w MSP nr 9

Data publikacji: 2018-12-06, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Już w najbliższą sobotę, 8 stycznia w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi z włączonymi Oddziałami Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Piekarach Śląskich odbędzie się świąteczny kiermasz pod hasłem “Nim pierwsza gwiazdka…”. Wszyscy, którzy się na nim zjawią, będą mogli nie tylko zakupić bożonarodzeniowe ozdoby, ale także skosztować śląskiego jadła, wziąć udział w warsztatach malowania bombek, czy obejrzeć pokaz zumby. W imieniu Dyrekcji, organizatorów i całego Grona Pedagogicznego serdecznie zapraszamy na niezwykły kiermasz świąteczny, który będzie miał miejsce 8 grudnia w godzinach od 9.00 do 13.00 w budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 przy ulicy Waculika 10. Na przybyłych czekać będzie moc wrażeń. Śląskie potrawy, chata z piernika, czy pokazy uczniów z Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych oraz z Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich to jedynie nieliczne z przygotowanych na tę okazję atrakcji. Dodatkowo, zaproszenie na tegoroczny kiermasz świąteczny przyjęli członkowie Jednostki Wojskowej AGAT z Gliwic oraz prawdziwy magik, którzy uświetnią wydarzenie swą obecnością. Zdobyte środki finansowe zostaną przeznaczone na remont dużej świetlicy szkolnej, na co dzień służącej nie tylko jako jadalnia, miejsce zabaw i występów, ale również jako sala lekcyjna. Serdecznie zachęcamy do udziału w kiermaszu! Zdjęcie: https://www.tapetus.pl/96211,gwiazdy-choinka-bombki.php The post Zapraszamy na kiermasz świąteczny w MSP nr 9 appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=331755/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola