Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wszystkich Świętych - zmiany w organizacji ruchu

Data publikacji: 2018-10-29, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z Dniem Wszystkich Świętych na terenie miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Od 1 listopada od godz. 6:00 do 2 listopada do godz. 20:00 zmiany w ruchu wprowadzone zostaną w okolicach ulic: Bednorza, Kalwaryjskiej oraz Miarki. Jak co roku, podczas Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w organizacji ruchu, ułatwiające dojazd do cmentarzy: na ul. Kalwaryjskiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, od ul. Gen. Ziętka do ul. Bytomskiej. Na ul. Bytomskiej ustawione zostaną odpowiednie znaki drogowe i bariera, na ul. Bednorza od skrzyżowania z ul. Wentylacyjną do ul. Frenzla (prawa strona) zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się, na ul. Miarki od drogi 911 do parkingu przy garażach zostanie utrzymany ruch dwukierunkowy, natomiast od strony ul. Bytomskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Po lewej stronie ul. Miarki w kierunku drogi 911 na wysokości posesji nr 23 ustawiona zostanie bariera ze znakiem “droga jednokierunkowa”. Zmiana organizacji ruchu dotyczy dni: od 1 listopada godz. 6:00 do 2 listopada do godz. 20:00 – ul. Bednorza, od 1 listopada godz. 6:00 do 2 listopada do godz. 20:00 – ul. Kalwaryjska, 1 listopada od godz. 06:00 do 21:00 – ul. Miarki, Wprowadzenie zmiany organizacji ruchu mają na celu rozładowanie ruchu spotęgowanego w okresie świąt. Prosimy wszystkich kierowców i pieszych o bezwzględne przestrzeganie poleceń osób kierujących ruchem. Jak co roku za zabezpieczenie w rejonie cmentarzy, parkingów oraz ulic o zmienionej organizacji ruchu odpowiadać będą mundurowi. Prosimy parkować w miejscach do tego przeznaczonych, a w szczególności zwracać uwagę na znaki drogowe. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. The post Wszystkich Świętych – zmiany w organizacji ruchu appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=326618/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola