Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie dla organizacji pozarządowych dotyczące projektu Fundacji Imago Silesia

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Fundacja Imago Silesia zaprasza piekarskie stowarzyszenia i organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne na temat projektu #ngorobiatolepiej, które odbędzie się 7 listopada w Centrum Usług Społecznych przy ul. Kusocińskiego 4. Projekt “#ngorobiatolepiej – interdyscyplinarny projekt wsparcia rozwojowego dla organizacji pozarządowych” realizowany przez Fundację Imago Silesia został dofinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Warszawie w ramach konkursu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018 – jest to zestaw nowoczesnych narzędzi promocji działań podejmowanych przez NGO. Podczas spotkania zostanie przybliżona idea działania portalu oraz narzędzi oferowanych dla organizacji. Fundacja Imago Silesia zaprasza piekarskie organizacje pozarządowe do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym na temat realizowanego projektu, które odbędzie się w dniu 7 listopada o godz. 17:00 w Centrum Usług Społecznych przy ulicy Kusocińskiego 4 w Piekarach Śląskich. Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu. The post Spotkanie dla organizacji pozarządowych dotyczące projektu Fundacji Imago Silesia appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=326650/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola