Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Piekarskie szkoły zawodowe na medal - trwa rekrutacja!

Data publikacji: 2018-08-30, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Od 6 do 18 września w Wydziale Polityki Gospodarczej Urzędu Miasta, a także w ZS 1 oraz ZSTZ w Piekarach Śląskich trwa rekrutacja do projektu współfinansowanego ze środków unijnych pod nazwą „Piekarskie szkoły zawodowe na medal – wsparcie dla uczniów i uczennic Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych oraz Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich”. Projekt współfinansuje Unia Europejska w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny). Daję on uczniom szansę wzięcia udziału między innymi w zajęciach pozalekcyjnych z języków obcych czy zajęciach z doradztwa edukacyjno-zawodowego. Projekt ruszył 1 września 2017 roku i potrwa do ostatniego grudnia roku 2019. W projekcie mogą wziąć udział jedynie uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych oraz Technikum nr 1 w Piekarach Śląskich. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat projektu należy skontaktować się z Biurem Projektu – tel. 32 39 39 408.   The post Piekarskie szkoły zawodowe na medal – trwa rekrutacja! appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=315408/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola