Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Piekarski PUP Liderem Aktywizacji Osób Młodych 2018

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-05
A A AWydrukDrukuj  
 
26 października w Warszawie przedstawiciele piekarskiego Powiatowego Urzędu Pracy odebrali statuetkę i tytuł „Lider Aktywizacji Osób Młodych 2018” w konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM. Statuetka trafiła do 12 urzędów z całej Polski. W tegorocznej edycji konkursu, w gronie 10 finalistów z całej Polski wyróżnienie otrzymał piekarski Urząd Pracy, który przedstawił szereg wspólnych działań Urzędu Pracy oraz pracodawców na rzecz poprawy sytuacji osób młodych na piekarskim rynku pracy. Uroczyste wręczenie nagród połączone było z konferencją na temat „Innowacje wspierające przejście z systemu edukacji na rynek pracy”. Konferencja ta została objęta honorowym patronatem Business Centre Club oraz Elżbiety Rafalskiej Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Fundacja POLPROM od 10 lat realizuje działania dotyczące aktywności zawodowej. Od 2016 roku Fundacja koordynuje prace na rzecz aktywizacji osób młodych w województwie śląskim. Ogólnopolski konkurs na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy zorganizowany został po raz drugi. The post Piekarski PUP Liderem Aktywizacji Osób Młodych 2018 appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=327007/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola