Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Już wkrótce XII Turniej Sportowy dla członków piekarskich stowarzyszeń!

Data publikacji: 2018-08-22, Data modyfikacji: 2018-08-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Zarząd Koła Związku Górnośląskiego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zapraszają członków kół Związku Górnośląskiego oraz piekarskich stowarzyszeń do udziału w XII Turnieju Sportowym, który odbędzie się w sobotę, 8 września. Tegoroczne zmagania sportowe obejmą zarówno konkurencje indywidualne, jak i drużynowe. Indywidualnie zawodnicy będą mogli spróbować swoich sił rozgrywkach disc golfa oraz darta, z kolei turniej pentanque i konkurs strzelania rozegrane zostaną drużynowo. Dla zwycięzców turnieju przygotowane zostały atrakcyjne nagrody – puchary, medale oraz dyplomy. Sportowe zmagania będą miały miejsce na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przy ulicy Olimpijskiej 3. Zgłoszenia poszczególnych stowarzyszeń i organizacji przyjmuje Prezes Koła Związku Górnośląskiego w Piekarach Śląskich – Helena Leśniowska (tel. 660 635 911 lub email: helena.lesniowska@gmail.com). Zgłoszenia te będą przyjmowane do dnia 1 września 2018 r. W dniu imprezy biuro zawodów czynne będzie od godziny 9:30. W tym czasie zawodnicy będą mogli zapisać się do startu w poszczególnych konkurencjach. Oficjalne rozpoczęcie zawodów nastąpi o godzinie 10:00. Tegoroczny Turniej Sportowy objęty został honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj. Serdecznie zachęcamy do udziału!   The post Już wkrótce XII Turniej Sportowy dla członków piekarskich stowarzyszeń! appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=314450/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola