Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Brudna woda w części Piekar Śląskich!

Data publikacji: 2018-10-06, Data modyfikacji: 2018-10-08
A A AWydrukDrukuj  
 
AKTUALIZACJA: Piekarskie Wodociągi starają się przeczyszczać wodę na bieżąco. Prosimy o spuszczanie jej z kranów. Na chwilę obecną beczkowóz znajduje się przy ul. Skargi. Jak tylko uzyskamy jakieś nowe informacje od GPW w Katowicach, natychmiast Państwa poinformujemy. W poniedziałek rano, postaramy się wyjaśnić przyczynę. Za zaistniałą sytuację – przepraszamy. Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Piekarach Ślaskich na podstawie uzyskanej informacji od dyspozytora Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w okolicy ulic: Lipka, Generała Maczka, Cicha, Konstytucji 3 Maja, Bytomska oraz 1 Maja może pojawić się brudna woda. Przyczyną najprawdopodobniej jest napełnianie rurociągu po stronie GPW w Katowicach.   Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 287-13-08. The post Brudna woda w części Piekar Śląskich! appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=323585/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola