Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

“Wieczór Andrzejkowy" Piekarskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku

Data publikacji: 2018-12-02, Data modyfikacji: 2018-12-04
A A AWydrukDrukuj  
 
W środę, 28 listopada w sali konferencyjnej Centrum Usług Społecznych w Brzezinach Śląskich odbyło się spotkanie andrzejkowe słuchaczy Piekarskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku. “Wieczór Andrzejkowy” przygotował i poprowadził zespół muzyczny Wiktora Trojanowskiego pn. „Duet Wiktor i Ola’’. Integracyjną zabawę otworzyła Prezes Stowarzyszenia – Krystyna Golis. Atmosfera panująca tego wieczoru była niezwykła. Przy blasku świec nie zabrakło przysłów andrzejkowych oraz konkursów z nagrodami, które przygotowała Zofia Sokoła, członkini Stowarzyszenia. Przy akompaniamencie “Duetu Wiktor i Ola” słuchacze bawili się wspaniale. Nawet bogato i pięknie zastawione stoły, przygotowane przez jedną z członkiń – Janinę Gancarczyk, nie były w stanie długo zatrzymać gości, którzy tańczyli na wypełnionym po brzegi parkiecie. Wigor i kondycja studentów Piekarskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku są doskonałym przykładem tego, że nie tylko sprawny umysł, ale także aktywność fizyczna mogą nam towarzyszyć w każdym wieku.   The post “Wieczór Andrzejkowy” Piekarskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku appeared first on Urząd Miasta.

Pełna treść wiadomości na: piekary.pl/?p=331077/
piekary.pl, Źródło artykułu: piekary.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
piekary śląskie

Piekary Śląskie - miasto na prawach powiatu znajduje się w województwie śląskim (położone w południowej części Wyżyny Śląskiej). Położone jest nad rzeką Brynicą. Liczba ludności to około 54 tys.

Miasto jest celem pielgrzymek. Wszystko za sprawą obrazu Matki Boskiej Piekarskiej. Stanowi on jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w naszym kraju. Wśród innych obiektów sakralnych w mieście odnajdziemy zabytkowe kościoły, kompleksy kaplic i Bazylikę Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja. Stanowi ona wizytówkę Piekar Śląskich. Miasto posiada bogate tradycje górnicze i hutnicze. Pierwsze wydobycie galmanu ruszyło tu już w 1704 roku. Miasto kopalń i hut oferuje liczne imprezy kulturalne z Dniami Miasta na czele. Turystów czeka mnóstwo atrakcji na szlaku Husarii Polskiej, Powstańców Śląskich, Tysiąclecia, Historii Górnictwa Górnośląskiego. Na tym pierwszym kroczyć będziemy trasą przemarszu wojsk polskich udających się na odsiecz Wiednia. Żeby zobaczyć te wszystkie wspaniałości, do miasta trzeba najpierw dojechać, umożliwia to autostrada A1, droga krajowa nr 94 i wojewódzka 911.  

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola